Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του Α’ Γύρου (4η-15η αγωνιστική) για το Πρωτάθλημα Super League Σουρωτή 2017-18.


Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 16/09/2017 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 16/09/2017 18:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 16/09/2017 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 17/09/2017 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 17/09/2017 18:15 Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 17/09/2017 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.Κ.
Κυριακή 17/09/2017 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 18/09/2017 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ





Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 23/09/2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 23/09/2017 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Σάββατο 23/09/2017 20:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 24/09/2017 16:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 24/09/2017 18:15 Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 24/09/2017 18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ.
Κυριακή 24/09/2017 20:30 Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 25/09/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ



Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 30/09/2017 16:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 30/09/2017 18:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 30/09/2017 20:30 Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 01/10/2017 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 01/10/2017 18:15 Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 01/10/2017 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 01/10/2017 20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 02/10/2017 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ




Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 14/10/2017 16:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 14/10/2017 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 14/10/2017 20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 15/10/2017 16:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Κυριακή 15/10/2017 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ο.Κ.
Κυριακή 15/10/2017 18:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 15/10/2017 20:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 16/10/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ.



Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 21/10/2017 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 21/10/2017 18:15 Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 21/10/2017 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 22/10/2017 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 22/10/2017 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 22/10/2017 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Λ.
Κυριακή 22/10/2017 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 23/10/2017 19:30 Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ



Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 28/10/2017 15:00 Α.Ε.Λ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σάββατο 28/10/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.Κ.
Σάββατο 28/10/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 29/10/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 29/10/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 29/10/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 29/10/2017 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 30/10/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ



Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 04/11/2017 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 04/11/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 04/11/2017 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 05/11/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 05/11/2017 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 05/11/2017 17:15 Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ.
Κυριακή 05/11/2017 19:30 Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 06/11/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964



Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 18/11/2017 15:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - Α.Ο.Κ.
Σάββατο 18/11/2017 17:15 Α.Ε.Λ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Σάββατο 18/11/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 19/11/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 19/11/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 19/11/2017 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 19/11/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 20/11/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ



Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 25/11/2017 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 25/11/2017 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Σάββατο 25/11/2017 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 26/11/2017 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 26/11/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 26/11/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ.
Κυριακή 26/11/2017 19:30 Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 27/11/2017 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ



Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 02/12/2017 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο.Κ.
Σάββατο 02/12/2017 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.
Σάββατο 02/12/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 03/12/2017 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 03/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 03/12/2017 17:15 Α.Ε.Λ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 03/12/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 04/12/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ



Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 09/12/2017 15:00 Α.Ε.Λ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 09/12/2017 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 09/12/2017 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 10/12/2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 10/12/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 10/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Κυριακή 10/12/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 11/12/2017 19:30 Α.Ε.Κ. - Α.Ο.Κ.



Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 16/12/2017 15:00 Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Σάββατο 16/12/2017 17:15 Α.Ε.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Σάββατο 16/12/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 17/12/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 17/12/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 17/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - Α.Ε.Λ.
Κυριακή 17/12/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 18/12/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
+1 επιπλέον

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
ΠΑΤΗΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ
 
Top