Με μεγάλο ενδιαφέρον αναμένουν οι φίλοι του ποδοσφαίρου την έναρξη της football league 2016-17 καθώς στο νέο πρωτάθλημα θα παλέψουν για την άνοδο μεγάλες και ιστορικές ομάδες όπως ο Απόλλων Σμύρνης, ο Άρης Θεσσαλονίκης, ο ΟΦΗ αλλά κι άλλοι επαρχιακοί σύλλογοι με φιλοδοξίες όπως η Λαμία, τα Τρίκαλα κ.ά

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική 18η

Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα

Σπάρτη – Πανθρακικός

Παναιγιάλειος – ΑΟ Χανιά

Αναγέννηση Καρδίτσας – Άρης

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Τρίκαλα

Αιγινιακός – Λαμία

Πανσερραϊκός – Πανελευσινιακός

Κισσαμικός – ΟΦΗ

Αχαρναϊκός – Καλλονή



2η αγωνιστική 19η

Σπάρτη – Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα – Παναιγιάλειος

Πανθρακικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΟ Χανιά – Αγροτικός Αστέρας

Άρης – Αιγινιακός

ΑΟ Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

Λαμία – Κισσαμικός

Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός

ΟΦΗ – Καλλονή



3η αγωνιστική 20η

Απόλλων ΣμύρνηςΠαναιγιάλειος

Αναγέννηση ΚαρδίτσαςΣπάρτη

Αγροτικός ΑστέραςΚαλλιθέα

ΑιγινιακόςΠανθρακικός

Πανσερραϊκός ΑΟ Χανιά

ΚισσαμικόςΆρης

ΑχαρναϊκόςΑΟ Τρίκαλα

ΚαλλονήΛαμία

ΟΦΗΠανελευσινιακός



4η αγωνιστική 21η

Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος – Αγροτικός Αστέρας

Σπάρτη – Αιγινιακός

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός

Πανθρακικός – Κισσαμικός

ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός

Άρης – Καλλονή

ΑΟ Τρίκαλα – ΟΦΗ

Λαμία – Πανελευσινιακός



5η αγωνιστική 22η

Απόλλων Σμύρνης – Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος

Κισσαμικός – Σπάρτη

Αχαρναϊκός – Καλλιθέα

Καλλονή – Πανθρακικός

ΟΦΗ – ΑΟ Χανιά

Πανελευσινιακός – Άρης

Λαμία – ΑΟ Τρίκαλα



6η αγωνιστική 23η

Αιγινιακός – Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Κισσαμικός

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός

Σπάρτη – Καλλονή

Καλλιθέα – ΟΦΗ

Πανθρακικός – Πανελευσινιακός

ΑΟ Χανιά – Λαμία

Άρης – ΑΟ Τρίκαλα



7η αγωνιστική 24η

Απόλλων Σμύρνης – Πανσερραϊκός

Κισσαμικός – Αιγινιακός

Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας

Καλλονή – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΟΦΗ – Παναιγιάλειος

Πανελευσινιακός – Σπάρτη

Λαμία – Καλλιθέα

ΑΟ Τρίκαλα – Πανθρακικός

Άρης – ΑΟ Χανιά



8η αγωνιστική 25η

Κισσαμικός – Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός

Αιγινιακός-Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ

Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος-Λαμία

Σπάρτη-ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα-Άρης

Πανθρακικός-ΑΟ Χανιά



9η αγωνιστική 26η

Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός

Καλλονή-Κισσαμικός

ΟΦΗ-Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός-Αιγινιακός

Λαμία-Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Άρης-Παναιγιάλειος

ΑΟ Χανιά-Σπάρτη

Πανθρακικός-Καλλιθέα



10η αγωνιστική 27η

Καλλονή-Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός-ΟΦΗ

Κισσαμικός-Πανελευσινιακός

Πανσερραϊκός-Λαμία

Αιγινιακός-ΑΟ Τρίκαλα

Αγροτικός Αστέρας-Άρης

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Χανιά

Παναιγιάλειος-Πανθρακικός

Καλλιθέα-Σπάρτη



11η αγωνιστική 28η

Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ

Πανελευσινιακός-Καλλονή

Λαμία-Αχαρναϊκός

ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός

Άρης-Πανσερραϊκός

ΑΟ Χανιά-Αιγινιακός

Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Σπάρτη-Παναιγιάλειος



12η αγωνιστική 29η

Πανελευσινιακός-Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ-Λαμία

Καλλονή-ΑΟ Τρίκαλα

Αχαρναϊκός-Άρης

Κισσαμικός-ΑΟ Χανιά

Πανσερραϊκός-Πανθρακικός

Αιγινιακός-Καλλιθέα

Αγροτικός Αστέρας-Σπάρτη

Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Καρδίτσας



13η αγωνιστική 30η

Απόλλων Σμύρνης-Λαμία

ΑΟ Τρίκαλα-Πανελευσινιακός

Άρης-ΟΦΗ

ΑΟ Χανιά-Καλλονή

Πανθρακικός-Αχαρναϊκός

Καλλιθέα-Κισσαμικός

Σπάρτη-Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος-Αιγινιακός

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας



14η αγωνιστική 31η

ΑΟ Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης

Λαμία-Άρης

Πανελευσινιακός-ΑΟ Χανιά

ΟΦΗ-Πανθρακικός

Καλλονή-Καλλιθέα

Αχαρναϊκός-Σπάρτη

Κισσαμικός-Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας-Αιγινιακός



15η αγωνιστική 32η

Απόλλων Σμύρνης-Άρης

ΑΟ Χανιά-ΑΟ Τρίκαλα

Πανθρακικός-Λαμία

Καλλιθέα-Πανελευσινιακός

Σπάρτη-ΟΦΗ

Παναιγιάλειος-Καλλονή

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχαρναϊκός

Αγροτικός Αστέρας-Κισσαμικός

Αιγινιακός-Πανσερραϊκός



16η αγωνιστική 33η

ΑΟ Χανιά-Απόλλων Σμύρνης

Άρης-Πανθρακικός

ΑΟ Τρίκαλα-Καλλιθέα

Λαμία-Σπάρτη

Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος

ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας

Καλλονή-Αγροτικός Αστέρας

Αχαρναϊκός-Αιγινιακός

Πανσερραϊκός-Κισσαμικός



17η αγωνιστική 34η

Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός

Καλλιθέα-ΑΟ Χανιά

Σπάρτη-Άρης

Παναιγιάλειος-ΑΟ Τρίκαλα

Αναγέννηση Καρδίτσας-Λαμία

Αγροτικός Αστέρας-Πανελευσινιακός

Αιγινιακός-ΟΦΗ

Πανσερραϊκός-Καλλονή

Κισσαμικός-Αχαρναϊκός

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Τα σχόλια και οι απόψεις των σχολιαστών δεν αποτελούν απόψεις
του logia-starata.blogspot.com, και δεν φέρουμε καμία ευθύνη γι’ αυτά.

Οι διαφωνίες είναι θεμιτές ή και απαραίτητες Η θέση φέρνει την αντίθεση και με λίγη διάθεση ίσως βρεθεί η σύνθεση. Για το λόγο αυτό θα παρακαλούσαμε τα σχόλιά σας να είναι κόσμια.

Υβριστικά ή προσβλητικά σχόλια θα διαγράφονται.

loading...

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
ΠΑΤΗΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ
 
Top