ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ 2016-17 ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 4 ΟΜΙΛΟΥΣ

Πραγματοποιήθηκε χθες το βράδυ στην Πάτρα η κλήρωση του πρωταθλήματος γ΄εθνικής 2016-17 και στους 4 ομίλους.
Η σέντρα θα δοθεί στις 11 Σεπτεμβρίου με την 1 αγωνιστική

Ονόματα βαριά...σαν ιστορία 

Στο νέο πρωτάθλημα μετέχουν ιστορικοί σύλλογοι με πολύ βαριά φανέλα όπως
Απόλλων Καλαμαριάς , Δίξα Δράμας , Καβάλα στον 1ο όμιλο , Νίκη Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου, Πιερικός στον 2ο όμιλο , Παναρκαδικός, Παναχαϊκή, Παναργειακός στον 3ο και Ιωνικός, Εθνικός Πειραιώς, Προοδευτική , Εργοτέλης στον 4ο

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα ανά όμιλο είναι το ακόλουθο:

1oς όμιλος


1η Αγωνιστική

ΑΟ Καρδίας – Ορφέας Ξάνθης

Μακεδονικός Φούφα – ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΕ Ποντίων – Απόλλων Παραλιμνίου

Καβάλα – Δόξα Προκυνητών

ΦΑΣ Νάουσα – Εορδαϊκός

Δόξα Δράμας – Καμπανιακός

Απόλλων Καλαμαριάς – Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας



Αλμωπός Αριδαίας – ΑΟ Καρδίας

Ορφέας Ξάνθης – Μακεδονικός Φούφα

ΑΠΕ Λαγκαδά – Καβάλα

Απόλλων Παραλιμνίου – ΦΑΣ Νάουσα

Δόξα Προκυνητών – Δόξα Δράμας

Εορδαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Καμπανιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: ΑΕ Ποντίων



ΑΟ Καρδίας – Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Ποντίων – Αλμωπός Αριδαίας

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Δράμας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΠΕ Λαγκαδά

Εορδαϊκός – Καμπανιακός

Ρεπό: ΦΑΣ Νάουσα



ΑΕ Ποντίων – ΑΟ Καρδίας

Μακεδονικός Φούφα – Καβάλα

Αλμωπός Αριδαίας – ΦΑΣ Νάουσα

Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας

ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Καλαμαριάς

Απόλλων Παραλιμνίου – Καμπανιακός

Δόξα Προκυνητών – Εορδαϊκός

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης



ΑΟ Καρδίας – Καβάλα

ΦΑΣ Νάουσα – ΑΕ Ποντίων

Δόξα Δράμας – Μακεδονικός Φούφα

Νέστος Χρυσούπολης – Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Καλαμαριάς – Ορφέας Ξάνθης

Εορδαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προκυνητών

Ρεπό: Καμπανιακός



ΦΑΣ Νάουσα – ΑΟ Καρδίας

Καβάλα – Δόξα Δράμας

ΑΕ Ποντίων – Νέστος Χρυσούπολης

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Καλαμαριάς

Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός

Ορφέας Ξάνθης – Εορδαϊκός

ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Παραλιμνίου

Ρεπό: Δόξα Προκυνητών



ΑΟ Καρδίας – Δόξα Δράμας

Νέστος Χρυσούπολης – ΦΑΣ Νάουσα

Απόλλων Καλαμαριάς – Καβάλα

Καμπανιακός – ΑΕ Ποντίων

Εορδαϊκός – Μακεδονικός Φούφα

Δόξα Προκυνητών – Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά



Νέστος Χρυσούπολης – ΑΟ Καρδίας

Δόξα Δράμας – Απόλλων Καλαμαριάς

ΦΑΣ Νάουσα – Καμπανιακός

Καβάλα – Εορδαϊκός

ΑΕ Ποντίων – Δόξα Προκυνητών

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Παραλιμνίου

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης



ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης

Εορδαϊκός – Δόξα Δράμας

Δόξα Προκυνητών – ΦΑΣ Νάουσα

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Ποντίων

Ορφέας Ξάνθης – Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

10η

Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας

Απόλλων Καλαμαριάς – Εορδαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Προκυνητών

Δόξα Δράμας – Απόλλων Παραλιμνίου

ΦΑΣ Νάουσα – ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΕ Ποντίων – Ορφέας Ξάνθης

Μακεδονικός Φούφα – Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Καβάλα

11η

ΑΟ Καρδίας – Εορδαϊκός

Δόξα Προκυνητών – Καμπανιακός

Απόλλων Παραλιμνίου – Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης – ΦΑΣ Νάουσα

Αλμωπός Αριδαίας – Καβάλα

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Ποντίων

Ρεπό: Δόξα Δράμας

12η

Δόξα Προκυνητών – ΑΟ Καρδίας

Εορδαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου

Καμπανιακός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Δράμας – Αλμωπός Αριδαίας

ΦΑΣ Νάουσα – Μακεδονικός Φούφα

Καβάλα – ΑΕ Ποντίων

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

13η

ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΠΕ Λαγκαδά – Δόξα Προκυνητών

Ορφέας Ξάνθης – Καμπανιακός

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Μακεδονικός Φούφα – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Ποντίων – Δόξα Δράμας

Καβάλα – ΦΑΣ Νάουσα

Ρεπό: Εορδαϊκός

14η

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΟ Καρδίας

Δόξα Προκυνητών – Ορφέας Ξάνθης

Εορδαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας

Καμπανιακός – Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Ποντίων

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα

Δόξα Δράμας – ΦΑΣ Νάουσα

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

15η

Ορφέας Ξάνθης – ΑΠΕ Λαγκαδά

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Παραλιμνίου

Μακεδονικός Φούφα – Δόξα Προκυνητών

ΑΕ Ποντίων – Εορδαϊκός

Καβάλα – Καμπανιακός

ΦΑΣ Νάουσα – Απόλλων Καλαμαριάς

Δόξα Δράμας – Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: ΑΟ Καρδίας


2ος όμιλος

1η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Πύδνα Κίτρους

Εθνικός Φιλιππιάδας – Νίκη Βόλου

Αμβρακία Κωστακιών – Τυλυκράτης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Διαγόρας Σεβαστής

Πιερικός – ΑΕ Ισταιίας

Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης

Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Πετριτή

Μαύροι Αετοί – Θεσπρωτός



Εθνικός Φιλιππιάδας – Απόλλων Λάρισας

Πύδνα Κίτρους – Αμβρακία Κωστακιών

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Τυλυκράτης – Πιερικός

Διαγόρας Σεβαστής – Ρήγας Φεραίος

ΑΕ Ισταιίας – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕ Καραϊσκάκης – Θεσπρωτός

Αστέρας Πετριτή – Μαύροι Αετοί



Απόλλων Λάρισας – Αμβρακία Κωστακιών

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Πιερικός – Πύδνα Κίτρους

Ρήγας Φεραίος – Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου – Τυλυκράτης

Θεσπρωτός – Διαγόρας Σεβαστής

Μαύροι Αετοί – ΑΕ Ιστιαίας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αστέρας Πετριτή



Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Απόλλων Λάρισας

Αμβρακία Κωστακιών – Πιερικός

Εθνικός Φιλιππιάδας – Ρήγας Φεραίος

Πύδνα Κίτρους – Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός

Τυλυκράτης – Μαύροι Αετοί

Διαγόρας Σεβαστής – Αστέρας Πετριτή

ΑΕ Ισταιίας – ΑΕ Καραϊσκάκης



Απόλλων Λάρισας – Πιερικός

Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ολυμπιακός Βόλου – Αμβρακία Κωστακιών

Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας

Μαύροι Αετοί – Πύδνα Κίτρους

Αστέρας Πετριτή – Νίκη Βόλου

ΑΕ Καραϊσκάκης – Τυλυκράτης

Διαγόρας Σεβαστής – ΑΕ Ισταιίας



Ρήγας Φεραίος – Απόλλων Λάρισας

Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός

Αμβρακία Κωστακιών – Μαύροι Αετοί

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Πετριτή

Πύδνα Κίτρους – ΑΕ Καραϊσκάκης

Νίκη Βόλου – ΑΕ Ισταιίας

Τυλυκράτης – Διαγόρας Σεβαστής



Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός – Ρήγας Φεραίος

Μαύροι Αετοί – Πιερικός

Αστέρας Πετριτή – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αμβρακία Κωστακιών

ΑΕ Ισταιίας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Διαγόρας Σεβαστής – Πύδνα Κίτρους

Νίκη Βόλου – Τυλυκράτης



Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

Ολυμπιακός Βόλου – Μαύροι Αετοί

Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Πετριτή

Πιερικός – ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΕ Ισταιίας

Αμβρακία Κωστακιών – Διαγόρας Σεβαστής

Εθνικός Φιλιππιάδας – Τυλυκράτης

Πύδνα Κίτρους – Νίκη Βόλου



Απόλλων Λάρισας – Μαύροι Αετοί

Αστέρας Πετριτή – Θεσπρωτός

ΑΕ Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕ Ισταιίας – Ρήγας Φεραίος

Διαγόρας Σεβαστής – Πιερικός

Τυλυκράτης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Νίκη Βόλου – Αμβρακία Κωστακιών

Πύδνα Κίτρους – Εθνικός Φιλιππιάδας

10η

Αστέρας Πετριτή – Απόλλων Λάρισας

Μαύροι Αετοί – ΑΕ Καραϊσκάκης

Θεσπρωτός – ΑΕ Ισταιίας

Ολυμπιακός Βόλου – Διαγόρας Σεβαστής

Ρήγας Φεραίος – Τυλυκράτης

Πιερικός – Νίκη Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πύδνα Κίτρους

Αμβρακία Κωστακιών – Εθνικός Φιλιππιάδας

11η

Απόλλων Λάρισας – ΑΕ Καραϊσκάκης

ΑΕ Ισταιίας – Αστέρας Πετριτή

Διαγόρας Σεβαστής – Μαύροι Αετοί

Τυλυκράτης – Θεσπρωτός

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου

Πύδνα Κίτρους – Ρήγας Φεραίος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Πιερικός

Αμβρακία Κωστακιών – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

12η

ΑΕ Ισταιίας – Απόλλων Λάρισας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Διαγόρας Σεβαστής

Αστέρας Πετριτή – Τυλυκράτης

Μαύροι Αετοί – Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός – Πύδνα Κίτρους

Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος – Αμβρακία Κωστακιών

Πιερικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

13η

Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας Σεβαστής

Τυλυκράτης – ΑΕ Ισταιίας

Νίκη Βόλου – ΑΕ Καραϊσκάκης

Πύδνα Κίτρους – Αστέρας Πετριτή

Εθνικός Φιλιππιάδας – Μαύροι Αετοί

Αμβρακία Κωστακιών – Θεσπρωτός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός – Ρήγας Φεραίος

14η

Τυλυκράτης – Απόλλων Λάρισας

Διαγόρας Σεβαστής – Νίκη Βόλου

ΑΕ Ισταιίας – Πύδνα Κίτρους

ΑΕ Καραϊσκάκης – Εθνικός Φιλιππιάδας

Αστέρας Πετριτή – Αμβρακία Κωστακιών

Μαύροι Αετοί – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Θεσπρωτός – Πιερικός

Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος

15η

Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου

Πύδνα Κίτρους – Τυλυκράτης

Εθνικός Φιλιππιάδας – Διαγόρας Σεβαστής

Αμβρακία Κωστακιών – ΑΕ Ισταιίας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΕ Καραϊσκάκης

Πιερικός – Αστέρας Πετριτή

Ρήγας Φεραίος – Μαύροι Αετοί

Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός


3ος όμιλος

1η Αγωνιστική

Τσικλητήρας – ΑΟ Ζευγολατιού

Δόξα Μεγαλόπολης – Αχαϊκή

Φωστήρας – Αστέρας Αμαλιάδας

ΠΑΟ Βάρδας – Αιολικός

ΑΟ Χαλκίς – Παναρκαδικός

Παναχαϊκή – Παναργειακός

ΑΟ Λουτράκι – ΑΕ Ερμιονίδας

Ρεπό: ΑΟ Θήβα



ΑΟ Θήβα – Τσικλητήρας

ΑΟ Ζευγολατιού – Δόξα Μεγαλόπολης

Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας

Αστέρας Αμαλιάδας – ΑΟ Χαλκίς

Αιολικός – Παναχαϊκή

Παναρκαδικός – ΑΕ Ερμιονίδας

Παναργειακός – ΑΟ Λουτράκι

Ρεπό: Φωστήρας



Τσικλητήρας – Δόξα Μεγαλόπολης

Φωστήρας – ΑΟ Θήβα

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Ζευγολατιού

ΑΟ Χαλκίς – Ρεπό

Παναχαϊκή – Αχαϊκή

ΑΕ Ερμιονίδας – Αστέρας Αμαλιάδας

ΑΟ Λουτράκι – Αχαϊκή

Παναρκαδικός – Παναργειακός



Φωστήρας – Τσικλητήρας

Δόξα Μεγαλόπολης – ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Θήβα – ΑΟ Χαλκίς

ΑΟ Ζευγολατιού – Παναχαϊκή

Αχαϊκή – ΑΟ Λουτράκι

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναργειακός

Αιολικός – Παναρκαδικός

Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας



Τσικλητήρας – ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Χαλκίς – Φωστήρας

Παναχαϊκή – Δόξα Μεγαλόπολης

ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Θήβα

ΑΟ Λουτράκι – ΑΟ Ζευγολατιού

Παναρκαδικός – Αχαϊκή

Αστέρας Αμαλιάδας – Αιολικός

Ρεπό: Παναργειακός



ΑΟ Χαλκίς – Τσικλητήρας

ΠΑΟ Βάρδας – Παναχαϊκή

Φωστήρας – ΑΕ Ερμιονίδας

Δόξα Μεγαλόπολης – ΑΟ Λουτράκι

ΑΟ Θήβα – Παναργειακός

ΑΟ Ζευγολατιού – Παναρκαδικός

Αχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό : Αιολικός



Τσικλητήρας – Παναχαϊκή

ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Χαλκίς

ΑΟ Λουτράκι – ΠΑΟ Βάρδας

Παναργειακός – Φωστήρας

Παναρκαδικός – Δόξα Μεγαλόπολης

Αιολικός – ΑΟ Θήβα

Αστέρας Αμαλιάδας – ΑΟ Ζευγολατιού

Ρεπό: Αχαϊκή



ΑΕ Ερμιονίδας – Τσικλητήρας

Παναχαϊκή – ΑΟ Λουτράκι

ΑΟ Χαλκίς – Παναργειακός

ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός

Φωστήρας – Αιολικός

Δόξα Μεγαλόπολης – Αστέρας Αμαλιάδας

ΑΟ Θήβα – Αχαϊκή

Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού



Τσικλητήρας – ΑΟ Λουτράκι

Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας

Παναρκαδικός – Παναχαϊκή

Αιολικός – ΑΟ Χαλκίς

Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας

Αχαϊκή – Φωστήρας

ΑΟ Ζευγολατιού – ΑΟ Θήβα

Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

10η

Παναργειακός – Τσικλητήρας

ΑΟ Λουτράκι – Παναρκαδικός

ΑΕ Ερμιονίδας – Αιολικός

Παναχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας

ΑΟ Χαλκίς – Αχαϊκή

Φωστήρας – ΑΟ Ζευγολατιού

Δόξα Μεγαλόπολης – ΑΟ Θήβα

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η

Τσικλητήρας – Παναρκαδικός

Αιολικός – Παναργειακός

Αστέρας Αμαλιάδας – ΑΟ Λουτράκι

Αχαϊκή – ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Ζευγολατιού – ΑΟ Χαλκίς

ΑΟ Θήβα – ΠΑΟ Βάρδας

Δόξα Μεγαλόπολης – Φωστήρας

Ρεπό: Παναχαϊκή

12η

Αιολικός – Τσικλητήρας

Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας

Παναργειακός – Αχαϊκή

ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Ζευγολατιού

Παναχαϊκή – ΑΟ Θήβα

ΑΟ Χαλκίς – Δόξα Μεγαλόπολης

ΠΑΟ Βάρδας – Φωστήρας

Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι

13η

Τσικλητήρας – Αστέρας Αμαλιάδας

Αχαϊκή – Αιολικός

ΑΟ Ζευγολατιού – Παναργειακός

ΑΟ Θήβα – ΑΟ Λουτράκι

Δόξα Μεγαλόπολης – ΑΕ Ερμιονίδας

Φωστήρας – Παναχαϊκή

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Χαλκίς

Ρεπό: Παναρκαδικός

14η

Αχαϊκή – Τσικλητήρας

Αιολικός – ΑΟ Ζευγολατιού

Παναρκαδικός – ΑΟ Θήβα

Παναργειακός – Δόξα Μεγαλόπολης

ΑΟ Λουτράκι – Φωστήρας

ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας

Παναχαϊκή – ΑΟ Χαλκίς

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

15η

ΑΟ Ζευγολατιού – Αχαϊκή

ΑΟ Θήβα – Αστέρας Αμαλιάδας

Δόξα Μεγαλόπολης – Αιολικός

Φωστήρας – Παναρκαδικός

ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός

ΑΟ Χαλκίς – ΑΟ Λουτράκι

Παναχαϊκή – ΑΕ Ερμιονίδας

Ρεπό: Τσικλητήρας

4ος όμιλος

1η Αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών – Θύελλα Ραφήνας

Προοδευτική – Εργοτέλης

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ιάλυσος Ρόδου

Ρόδος – ΑΕ Κηφισιάς

Εθνικός – Ιωνικός

Ατσαλένιος – Πανθηραϊκός

Τριγλία Ραφήνας – Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ηλυσιακός



Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών

Θύελλα Ραφήνας – Προοδευτική

Εργοτέλης – Ρόδος

Ιάλυσος Ρόδου – Εθνικός

ΑΕ Κηφισιάς – Ατσαλένιος

Ιωνικός – Άγιος Ιερόθεος

Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ



Ερμής Ζωνιανών – Προοδευτική

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ηλυσιακός

Ρόδος – Θύελλα Ραφήνας

Ατσαλένιος – Εργοτέλης

Άγιος Ιερόθεος – Ιάλυσος Ρόδου

Τριγλία Ραφήνας – ΑΕ Κηφισιάς

Ιωνικός – Πανθηραϊκός

Ρεπό: Εθνικός



ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ερμής Ζωνιανών

Προοδευτική – Ρόδος

Ηλυσιακός – Εθνικός

Θύελλα Ραφήνας – Ατσαλένιος

Εργοτέλης – Τριγλία Ραφήνας

Ιάλυσος Ρόδου – Πανθηραϊκός

ΑΕ Κηφισιάς – Ιωνικός

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος



Ερμής Ζωνιανών – Ρόδος

Εθνικός – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Ατσαλένιος – Προοδευτική

Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός

Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας

Ιωνικός – Εργοτέλης

Ιάλυσος Ρόδου – ΑΕ Κηφισιάς

Ρεπό: Πανθηραϊκός



Εθνικός – Ερμής Ζωνιανών

Ρόδος – Ατσαλένιος

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Άγιος Ιερόθεος

Προοδευτική – Τριγλία Ραφήνας

Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός

Θύελλα Ραφήνας – Ιωνικός

Εργοτέλης – Ιάλυσος Ρόδου

Ρεπό: ΑΕ Κηφισιάς



Ερμής Ζωνιανών – Ατσαλένιος

Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός

Τριγλία Ραφήνας – Ρόδος

Πανθηραϊκός – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Ιωνικός – Προοδευτική

ΑΕ Κηφισιάς – Ηλυσιακός

Ιάλυσος Ρόδου – Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Εργοτέλης



Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Ζωνιανών

Ατσαλένιος – Τριγλία Ραφήνας

Εθνικός – Πανθηραϊκός

Ρόδος – Ιωνικός

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΑΕ Κηφισιάς

Προοδευτική – Ιάλυσος Ρόδου

Ηλυσιακός – Εργοτέλης

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας



Ερμής Ζωνιανών – Τριγλία Ραφήνας

Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος

Ιωνικός – Ατσαλένιος

ΑΕ Κηφισιάς – Εθνικός

Ιάλυσος Ρόδου – Ρόδος

Εργοτέλης – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Ρεπό – Προοδευτική

Θύελλα Ραφήνας – Ηλυσιακός

10η

Πανθηραϊκός – Ερμής Ζωνιανών

Τριγλία Ραφήνας – Ιωνικός

Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Κηφισιάς

Ατσαλένιος – Ιάλυσος Ρόδου

Εθνικός – Εργοτέλης

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Θύελλα Ραφήνας

Προοδευτική – Ηλυσιακός

Ρεπό: Ρόδος

11η

Ερμής Ζωνιανών – Ιωνικός

ΑΕ Κηφισιάς – Πανθηραϊκός

Ιάλυσος Ρόδου – Τριγλία Ραφήνας

Εργοτέλης – Άγιος Ιερόθεος

Θύελλα Ραφήνας – Εθνικός

Ηλυσιακός – Ρόδος

Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Ρεπό: Ατσαλένιος

12η

ΑΕ Κηφισιάς – Ερμής Ζωνιανών

Ιωνικός – Ιάλυσος Ρόδου

Πανθηραϊκός – Εργοτέλης

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Ραφήνας

Ατσαλένιος – Ηλυσιακός

Εθνικός – Προοδευτική

Ρόδος – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

13η

Ερμής Ζωνιανών – Ιάλυσος Ρόδου

Εργοτέλης – ΑΕ Κηφισιάς

Θύελλα Ραφήνας – Πανθηραϊκός

Ηλυσιακός – Τριγλία Ραφήνας

Προοδευτική – Άγιος Ιερόθεος

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ατσαλένιος

Ρόδος – Εθνικός

Ρεπό: Ιωνικός

14η

Εργοτέλης – Ερμής Ζωνιανών

ΑΕ Κηφισιάς – Θύελλα Ραφήνας

Ιωνικός – Ηλυσιακός

Πανθηραϊκός – Προοδευτική

Τριγλία Ραφήνας – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Άγιος Ιερόθεος – Ρόδος

Ατσαλένιος – Εθνικός

Ρεπό: Ιάλυσος Ρόδου

15η

Θύελλα Ραφήνας – Εργοτέλης

Ηλυσιακός – Ιάλυσος Ρόδου

Προοδευτική – ΑΕ Κηφισιάς

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ιωνικός

Ρόδος – Πανθηραϊκός

Εθνικός – Τριγλία Ραφήνας

Ατσαλένιος – Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

*Στο β’ γύρο τα ματς γίνονται στις αντίπαλες έδρες σε σχέση με τον πρώτο.

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Τα σχόλια και οι απόψεις των σχολιαστών δεν αποτελούν απόψεις
του logia-starata.blogspot.com, και δεν φέρουμε καμία ευθύνη γι’ αυτά.

Οι διαφωνίες είναι θεμιτές ή και απαραίτητες Η θέση φέρνει την αντίθεση και με λίγη διάθεση ίσως βρεθεί η σύνθεση. Για το λόγο αυτό θα παρακαλούσαμε τα σχόλιά σας να είναι κόσμια.

Υβριστικά ή προσβλητικά σχόλια θα διαγράφονται.

loading...

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
ΠΑΤΗΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ
 
Top