Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της super league 2016-17 χθες βράδυ χωρίς κάποιο μεγάλο παιχνίδι στην πρεμιέρα.

Δείτε το πρόγραμμα και το πότε… πέφτουν τα ντέρμπι.

Στην έδρα του με τον Αστέρα Τρίπολης παίζει στην πρεμιέρα της Superleague 2017-2017 ο πρωταθλητής Ολυμπιακός. Ο νικήτής των πλέι οφ ΠΑΟΚ θα φιλοξενηθεί από το Λεβαδειακό ενώ η κυπελλούχος ΑΕΚ θα υποδεχτεί στο ΟΑΚΑ τον Παναιτωλικό. 
Ο Παναθηναϊκός από την πλευρά του θα ταξιδέψει στα Χανιά για να αντιμετωπίσει τον τοπικό Πλατανιά.


Τα ντέρμπι του α’ γύρου

6η αγωνιστική: Ολυμπιακός – ΑΕΚ
8η αγωνιστική: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
9η αγωνιστική: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
10η αγωνιστική: Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
11η αγωνιστική: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
13η αγωνιστική: Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ



ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 
1η αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΒΕΡΟΙΑ
 Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
 Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

2η αγωνιστική

Παναθηναϊκός-Κέρκυρα
Πλατανιάς-ΑΕΛ
Βέροια-Ηρακλής
Ξάνθη-Ολυμπιακός
Ατρόμητος-Λεβαδειακός
Αστέρας-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός-Πανιώνιος

3η Αγωνιστική 18η

Σάββατο 10/09/2016
16:00 Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
18:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
20:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 11/09/2016
16:00 Α.Ε.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Ο.Α.Κ.Α.
18:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Δευτέρα 12/09/2016
19:30 Α.Ε.Λ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ AEL FC ARENA

4η Αγωνιστική 19η

Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου

16:00 Ξάνθη – Πανιώνιος
18:15 Πλατανιάς – Λεβαδειακός
20:00 Βέροια – ΑΕΚ

Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου

16:00 Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
18:15 Ατρόμητος – Παναιτωλικός
18:15 Κέρκυρα – Λάρισα
20:30 Ηρακλής – Ολυμπιακός

Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 

19:30 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ

5η Αγωνιστική 20η

Σάββατο 24/09/2016

16:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς

18:15 Πανιώνιος - Βέροια

20:30 Παναιτωλικός - Παναθηναίκός

Κυριακή 25/09/2016

16:00 ΠΑΟΚ - Α. Ο. Ξάνθη

18:15 Ατρόμητος Αθηνών - Αστέρας Τρίπολης

18:15 Λεβαδειακός - ΑΟΚ Κέρκυρα

20:30 Α.Ε.Λ - Ολυμπιακός

Δευτέρα 26/09/2016

19:30 Α.Ε.Κ - Ηρακλής

Πρόγραμμα 6ης αγωνιστικής



01/10 16:00 Κέρκυρα-ΠΑΣ Γιάννινα

01/10 18:15 Λεβαδειακός-ΑΕΛ

01/10 20:30 Πανιώνιος-Ηρακλής

02/10 16:00 Βέροια-ΠΑΟΚ

02/10 18:15 Παναθηναϊκός-Αστέρας

02/10 18:15 Πλατανιάς-Παναιτωλικός

02/10 20:30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ

03/10 19:30 Ξάνθη-Ατρόμητος

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ 
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 15/10/2016
16:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Σάββατο 15/10/2016
18:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Σάββατο 15/10/2016
20:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Κυριακή 16/10/2016
16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 16/10/2016
18:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 16/10/2016
18:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 16/10/2016
20:30
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Δευτέρα 17/10/2016
19:30
Α.Ε.Λ. - Α.Ε.Κ.
AEL FC ARENA

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ 
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 22/10/2016
16:00
Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 22/10/2016
18:15
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 22/10/2016
20:30
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 23/10/2016
16:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 23/10/2016
18:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 23/10/2016
18:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Λ.
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 23/10/2016
20:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Δευτέρα 24/10/2016
19:30
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ 
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 29/10/2016
15:00
Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
AEL FC ARENA
Σάββατο 29/10/2016
17:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Σάββατο 29/10/2016
19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 30/10/2016
15:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 30/10/2016
17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 30/10/2016
17:15
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Κυριακή 30/10/2016
19:30
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Δευτέρα 31/10/2016
19:30
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ 
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 05/11/2016
15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Σάββατο 05/11/2016
17:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Σάββατο 05/11/2016
19:30
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 06/11/2016
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Κυριακή 06/11/2016
17:15
Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 06/11/2016
17:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ.
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 06/11/2016
19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Δευτέρα 07/11/2016
19:30
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ 
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 19/11/2016
15:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο.Κ.
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Σάββατο 19/11/2016
17:15
ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Σάββατο 19/11/2016
19:30
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κυριακή 20/11/2016
15:00
Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ.
AEL FC ARENA
Κυριακή 20/11/2016
17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 20/11/2016
17:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 20/11/2016
19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Δευτέρα 21/11/2016
19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ 
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 26/11/2016
15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Σάββατο 26/11/2016
17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ.
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Σάββατο 26/11/2016
19:30
Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 27/11/2016
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Κυριακή 27/11/2016
17:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 27/11/2016
17:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 27/11/2016
19:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Δευτέρα 28/11/2016
19:30
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ 
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 03/12/2016
15:00
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Σάββατο 03/12/2016
17:15
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 03/12/2016
19:30
Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 04/12/2016
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Κυριακή 04/12/2016
17:15
Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
AEL FC ARENA
Κυριακή 04/12/2016
17:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 04/12/2016
19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Δευτέρα 05/12/2016
19:30
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ 
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 10/12/2016
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Σάββατο 10/12/2016
17:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ.
ΞΑΝΘΗ ARENA
Σάββατο 10/12/2016
19:30
Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 11/12/2016
15:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 11/12/2016
17:15
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 11/12/2016
17:15
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Κυριακή 11/12/2016
19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Δευτέρα 12/12/2016
19:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ 
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 17/12/2016
15:00
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Σάββατο 17/12/2016
17:15
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 17/12/2016
19:30
Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 18/12/2016
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Κυριακή 18/12/2016
17:15
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 18/12/2016
17:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 18/12/2016
19:30
Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
AEL FC ARENA
Δευτέρα 19/12/2016
19:30
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Α.Κ.Α.


Εξάλλου, αποφασίστηκε η διεξαγωγή της 1ης αγωνιστικής στις 3, 4 και 5 Ιανουαρίου 2017 και της 2ης αγωνιστικής στις 7, 8 και 9 Ιανουαρίου. Όπερ σημαίνει ότι η 1η αγωνιστική του δεύτερου γύρου θα πραγματοποιηθεί στις 14, 15 και 16 Ιανουαρίου, ενώ η 17η αγωνιστική μεσοβδόμαδα στις 18 και 19 Γενάρη.



0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Τα σχόλια και οι απόψεις των σχολιαστών δεν αποτελούν απόψεις
του logia-starata.blogspot.com, και δεν φέρουμε καμία ευθύνη γι’ αυτά.

Οι διαφωνίες είναι θεμιτές ή και απαραίτητες Η θέση φέρνει την αντίθεση και με λίγη διάθεση ίσως βρεθεί η σύνθεση. Για το λόγο αυτό θα παρακαλούσαμε τα σχόλιά σας να είναι κόσμια.

Υβριστικά ή προσβλητικά σχόλια θα διαγράφονται.

loading...

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
ΠΑΤΗΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ
 
Top